Pomagamy ludziom z ADHD, zespołem Aspergera

i innymi trudnościami rozwojowymi i wychowawczymi

KONTAKT: tel.

509 938 519, 601 317 168

Rozliczenia tel: 729-991-277

 D12 biuro@savant.org.pl, fundacja@savant.org.pl  D12  nr konta: 40 2030 0045 1110 0000 0407 9690

Poradnia

TUS
zajęcia dla dzieci
warsztaty
szkolenia 
terapia

Forum

wirtualna grupa wsparcia

Edukacja

Strona edukacyjna na temat
zespołu Aspergera

Facebook

grupa Facebook

Szukaj

Konsultacje specjalistyczne

W celu umówienia konsultacji zapraszamy do kontaktu:
tel. 509 938 519, 601 318 168

Beata Grotowska beata@fundacja.savant.org.pl
Bogdan Mizerski bogdan@fundacja.savant.org.pl
Aniela Januś aniela.janus@fundacja.savant.org.pl
Magda Kuśmierz magda.kusmierz@fundacja.savant.org.pl
Krystyna Bonisławska krystyna.bonislawska@fundacja.savant.org.pl
Marek Husak marek.husak@fundacja.savant.org.pl
Marzena Nowakowska marzena.nowakowska@fundacja.savant.org.pl
Magda Rucińska magda.rucinska@fundacja.savant.org.pl
Aleksandra Zalewska aleksandra.zalewska@fundacja.savant.org.pl
Sylwia Grochowska sylwia.grochowska@fundacja.savant.org.pl
Iwona Kossakowska iwona.kossakowska@fundacja.savant.org.pl
Justyna Górnik justyna.gornik@fundacja.savant.org.pl

 

Fundacja SAVANT
02-729 Warszawa, ul. Rolna 165A
KRS 0000460406 NIP 521-365-17-70
e-mail: fundacja@savant.org.pl
nr konta BGŻ 40 2030 0045 1110 0000 0407 9690

| Bogdan Mizerski | Beata Grotowska |

| Edukacja Savant | Szkolenia Savant |

| Wirtualna Grupa Wsparcia |

| Wszystko o ADHD | Wszystko o zespole Aspergera | Asperger w pytaniach i odpowiedziach |

| Psycholog dziecięcy |

Copyright © Bogdan Mizerski 2015 All Rights Reserved.